• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółek z przesuniętym rokiem obrotowym

Coraz więcej przedsiębiorców szuka rozwiązań pozwalających im zaoszczędzić. W szczególności chodzi tutaj o oszczędność na tle podatkowym. Nie zawsze wykorzystywane metody są zgodne z prawem i dlatego warto uważać jakie decyzje się podejmuje. My oferujemy przedsiębiorcom sprzedaż spółek z przesuniętym rokiem obrotowym, które cieszą się coraz większą popularnością.

Oferowana przez nas usługa sprzedaż spółek z przesuniętym rokiem obrotowym kierowana jest do przedsiębiorców, którzy chcą szybko podjąć prowadzenie działalności, ale równocześnie ich celem jest oszczędność na starcie. Dodatkowe pieniądze są ważne szczególnie w początkowej fazie prowadzenia działalności ponieważ pozwalają na rozwój, który jest tak istotny na dzisiejszym rynku. Spółki z przesuniętym rokiem obrotowym pozwalają na optymalizację podatkową.

Zaciekawiła Cię sprzedaż spółek z przesuniętym rokiem obrotowym? Skontaktuj się z nami. Przez lata staramy się stworzyć ofertę spełniającą wymagania najbardziej oczekujących Klientów. Zadzwoń do nas i zapoznaj się z jej szczegółami. Zapraszamy do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.