• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółek z o.o. śląskie

Sprzedaż spółek z o.o. Śląskie to bardzo korzystna opcja nie tylko dla mieszkańców województwa Śląskiego, którzy chcą „pozbyć się” swojej firmy, ale również dla kogoś, kto chciałby właśnie w tamtym regionie zakupić dla siebie spółkę na prowadzenie własnej działalności. Jak powszechnie wiadomo, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są uważane za najpopularniejszą formę prowadzenia spółki. Poza tym każdy, kto chciałby zaoszczędzić pieniądze na prowadzeniu firmy, ma wiele opcji, które mu to umożliwią. Jedną z nich jest korzystanie z wirtualnego biura, które polega na tym, aby Twojej firmie udostępnić prestiżowy adres, który będzie budził zaufanie w oczach Klientów, którzy będą zainteresowani skorzystaniem z usług Twojej firmy.

Sposobów na prowadzenie własnej działalności tak, jak ogłoszeń typu „sprzedaż spółek z o.o. Śląskie” dookoła jest pod dostatkiem. Jednak należy pamiętać o tym, na co warto zwrócić uwagę w procesie zakupu i sprzedaży spółek. Tak czy inaczej – prowadzenie własnej działalności, to super opcja dla każdej przedsiębiorczej osoby, która już znalazła sposób na siebie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00