• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółek z o.o. pod dotacje

Powoli rozpoczynają się nabory wniosków o dotację w ramach konkursów organizowanych w związku z nową perspektywą finansową opracowaną na lata 2014- 2020. Niedawno przedsiębiorcy z Rzeszowa mieli możliwość pozyskania dofinansowania na rozwój prowadzonej działalności, niebawem konkursy ruszą w pozostałych miastach iw województwach Polski.

W związku z naborami wniosków coraz bardziej popularna staje się sprzedaż spółek z o.o. pod dotacje. Osoby planujące podjęcie starań o przyznanie im finansowego wsparcia ze środków Unii Europejskie chcąc spełnić warunek konieczny związany z koniecznością posiadania stażu zamiast rejestrować nowy podmiot, decydują się na zakup spółki założonej wcześniej. Jest to dla nich często jedyna szansa na to żeby wejść w posiadania spółki, której wniosek o dotację nie zostanie odrzucony z powodu zbyt krótkiego stażu na rynku. To, ile spółka istnieje na rynku świadczy o tym czy jest ona rentowna i czy radzi sobie, czy wytrzymuje się pomimo konkurencji. Staż daje swoistego rodzaju poświadczenie rzetelności.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.