• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółek z o.o. mazowieckie

Gotowe spółki to świetna opcja dla osób, które nie mają czasu na zwłokę i potrzebują spółki „na już”. Gdy nie ma czasu na tradycyjną rejestrację spółki, która zajmuje kilka tygodni trzeba znaleźć inne rozwiązanie problemu. I to jest to...

Najprostsze wyjścia są najlepsze. Z pomocą przychodzi sprzedaż spółek z o.o. Mazowieckie, gdzie można kupić pełnowartościową spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Gdy zajdzie potrzeba na szybkie nabycie spółki nie załamuj się. Najlepszym sposobem na poradzenie sobie z tą sytuacją jest skorzystanie z usług firmy, która oferuje sprzedaż spółek z o.o. Mazowieckie. W przypadku krytycznym, gdy spółka jest niezbędna, a czas odgrywa główną rolę warto zachować zdrowy rozsądek – Skoro założenie spółki z góry przeznaczone jest na niepowodzenie to może jej kupno będzie czymś co w pełni wystarczy do załatwienia wszystkich planów. Cały proces zakupu trwa zaledwie jeden lub dwa dni, a spółki są bezpieczne, najczęściej nie mają żadnej historii ( i to Ty możesz wybrać jaki rodzaj spółki Ci odpowiada) oraz mają nadane numery NIP i REGON oraz są wpisane do rejestru VAT. Wszystkie inne formalności także są już załatwione. Spółka jest już gotowa do rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej.

Jeszcze kilka lat temu mało kto zdawał sobie sprawę z istnienia takiej możliwości. Na szczęście coraz więcej ludzi przekonuje się do takiej formy rozpoczęcia działalności i wieść ta rozpowszechnia się coraz bardziej. Pamiętaj – Sprzedaż spółek z o.o. Mazowieckie jest po to, aby ułatwić Ci realizację Twoich marzeń i planów.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.