• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółek z o.o. Kraków

Sprzedaż spółek z o.o. Kraków to wygodna opcja nie tylko dla mieszkańców tego miasta, ale również dla obywateli z całej Polski. Zakup gotowej spółki to szybki, łatwy i efektowny sposób na rozpoczęcie prowadzenia własnej działalności.

Własna spółka daje wiele możliwości, ale przede wszystkim umożliwia realizację pasji i ambicji. Podejrzewam, że każdy stając przez koniecznością obrania dalszej drogi życiowej rozważał założenie własnej spółki, która jest bardzo dobrym pomysłem na biznes.
Bycie samemu sobie szefem i możliwość zarządzania firmą jest czymś bardzo kuszącym, dlatego właśnie coraz więcej osób decyduje się na ten krok. Z roku na rok liczba nowych przedsiębiorstw w naszym kraju rośnie, co doskonale poprawia stan naszej gospodarki.

Nawet jeśli nie jesteś obeznany w temacie prowadzenia działalności gospodarczej, to na bieżąco będziesz mógł uzupełniać swoje braki, a także będziesz doświadczenie nabywał na bieżąco.
Sprzedaż spółek z o.o. Kraków to idealna opcja dla Ciebie, więc nie zwlekaj i przystąp do działania.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00