• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółek z ograniczoną odpowiedzialnością

Sprzedaż spółek z ograniczoną odpowiedzialnością to usługa, o którą wiele firm w ostatnim czasie rozszerzyło swoją ofertę. Nie powinno to budzić zdziwienia, przede wszystkim dlatego, że jest to dosyć dochodowy interes, głównie ze względu na ogromny popyt jakim w ostatnim czasie cieszy się ten „towar”.

Nie każdy jednak może podjąć się prowadzenia takiej działalności. Ze względu na to, że proces rejestracji firmy, którą następnie chce się sprzedać wymaga gruntownej wiedzy z dziedziny księgowości, znajomości przepisów prawnych oraz odpowiedniego doświadczenia w tej dziedzinie. Wszystko po to aby nie tracić czasu na poprawę wniosków o wpis do KRS czy donoszenie dokumentów które przeoczono. Specjaliści muszą przeprowadzić rejestrację sprawnie i szybko, w taki sposób aby w przyszłości nie przynosiła ona żadnych problemów wynikających z nieodpowiedniego przeprowadzenia procesu zakładania firmy. Muszą oni również wiedzieć jak znaleźć potencjalnego nabywcę, jak skutecznie zachęcić go do zakupu i jak przeprowadzić transakcję, co nie jest prostym zadaniem.

Sprzedaż spółek z ograniczoną odpowiedzialnością to zadanie, którego najczęściej podejmują się doradcy księgowi z wieloletnią praktyką zawodową. Cieszą się oni zaufaniem klientów, którzy chętnie powierzają im te kwestię.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.