• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółek kapitałowych

Chcesz posiadać własną firmę? Chcesz kupić spółkę z o.o.? - Skontaktuj się z nami. Prowadzimy sprzedaż spółek kapitałowych.

W swojej ofercie posiadamy spółki z o.o. na sprzedaż. Ich zakup jest bardzo korzystny, z tego względu, że omija cię cały długi proces rejestracji spółki. Nie musisz chodzić po urzędach, załatwiać tak wielu spraw i wypełniać tylu dokumentów. Wszystko zrobiliśmy już za ciebie. Wystarczy kupić spółkę z o.o. i szybko rozpocząć prowadzenie własnej firmy. Działalność swojego przedsiębiorstwa będziesz mógł rozpocząć już 1 – 2 dni po załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności.

Zakup u nas spółki z o.o. jest w pełni bezpieczny. Nie posiadamy zadłużonych spółek. Mamy tylko czyste spółki, takie które jeszcze nie prowadziły żadnej działalności. Nasze spółki posiadają dodatkowo zdolności kredytowe. Bank chętnie udzieli ci pożyczki, ponieważ twoja spółka nie będzie zadłużona i posiadać będzie staż.

Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty „sprzedaż spółek kapitałowych” i zostać właścicielem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, to skontaktuj się z nami.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.