• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż sp z oo sp k

Szukasz pomysłu na biznes? Nie wiesz jak odnaleźć się wśród wszelkiego rodzaju dostępnych form działalności gospodarczej? Chcesz, aby ta wybrana przez Ciebie w pełni spełniała Twoje wymagania i kryteria, według których chcesz założyć, zarejestrować, a następnie prowadzić działalność? Przeczytaj to, co mam Ci do przekazania, a może chociaż trochę okaże się to dla Ciebie pomocne.

Zakładanie spółki często wiąże się z koniecznością skompletowania szeregu dokumentów i formularzy, które następnie trzeba złożyć w odpowiednich urzędach. Uwierz mi, że bieganie od urzędu do urzędu często okazuje się czynnikiem, który zniechęcająco wpływa na osoby chcące rozpocząć swoją działalność. Co zrobić w takiej sytuacji? Otóż masz dwa wyjścia. Jedno będzie polegało na tym, że zbierzesz wszystkie swoje siły, całkowicie skoncentrujesz się na swoim zadaniu i przebrniesz przez każdy etap działań osobiście. Natomiast drugie wyjście to zapoznanie się z opcją, którą będziesz mógł mieć po znalezieniu ogłoszenia np. „sprzedaż sp z oo sp k”, co pozwoli Ci realizować swój plan To nic trudnego, gdyż nasza firma czeka na Twój telefon i jest w stanie rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości, odpowiadając na każde zadane przez Ciebie pytanie.

Wciąż nie wiesz, co zrobić ? Oszczędź sobie nerwów na wszystkie zbędne formalności, gdyż bez wątpienia przydadzą Ci się one w późniejszych fazach rozkręcania interesu. Wystarczy poświęcić trochę czasu, znaleźć ogłoszenie „sprzedaż sp z oo sp k” i kwestią zaledwie kilku dni będzie to, kiedy będziesz zgodnie z prawem mógł prowadzić swoją firmę.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00