• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż rocznej spółki z o.o.

Spółka z o.o. to spółka kapitałowa, która posiada osobowość prawną. Jej główną zaletą, jest ograniczona odpowiedzialność wspólników. Nie biorą oni odpowiedzialności za zobowiązania spółki. W ten sposób ich majątek jest zabezpieczony. Z tego względu zakładanie spółki z o.o. jest bardzo korzystne. Ale jeszcze bardziej korzystne jest jej kupno. Omija nas wtedy cały żmudny proces rejestracji spółki, nie musimy długo czekać i od razu możemy firmę otwierać.

Dzięki nam możesz szybko stać się posiadaczem spółki z o.o., a to wszystko dzięki naszej ofercie - „sprzedaż rocznej spółki z o.o.”. Przeznaczona jest ona dla każdego, kto pragnie założyć własne przedsiębiorstwo. Może on bowiem dzięki nam stać się właścicielem rocznej spółki z o.o.. A jest to spółka, która została założona rok temu. Posiada numery REGON, NIP i KRS. Pomimo to, że na rynku już istnieje, to dotychczas nie prowadziła jeszcze żadnej działalności i nie ma żadnych zadłużeń. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo.

Jeśli skorzystasz z naszej oferty „sprzedaż rocznej spółki z o.o.”, to będziesz mógł od razu po zakupie rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Dzięki temu zaoszczędzisz naprawdę dużo czasu i zaczniesz szybko zarabiać.
Jesteś zainteresowany naszą ofertą? - Skontaktuj się z nami!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.