• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż nowo założonej spółki

Marzy ci się spółka z o.o.? Nie chcesz jej zakładać? Jest na to sposób. Możesz spółkę z o.o. kupić.

Jeśli proces rejestracji spółki z o.o. cię przerasta, nie możesz długo czekać i chcesz szybko rozpocząć prowadzenie własnej firmy, to trafiłeś na odpowiednią stronę. Nasza firma prowadzi bowiem sprzedaż nowo założonej spółki.

W swojej ofercie posiadamy gotowe spółki z o.o. na sprzedaż. Zostały one niedawno zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym. Nie prowadziły jeszcze żadnej działalności, co sprawia, że nie mają żadnych zadłużeń, ani zobowiązań. Ich zakup jest w pełni bezpieczny. Dodatkowo to, że są czyste i na rynku już istnieją sprawia, że mają zdolności kredytowe.

Sprzedaż nowo założonej spółki trwa bardzo krótko. Cały proces kupna zajmie ci na pewno mnij czasu niż rejestracja spółki w KRS. Już po 2 dniach od zakupu, będziesz mógł rozpocząć prowadzenie własnej firmy. Szybciej zaczniesz zarabiać i szybciej rozszerzysz swoją działalność.

Chcesz kupić spółkę z o.o.? Skontaktuj się z nami.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.