• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż istniejącej spółki z o.o.

Na początku każdy w sposób entuzjastyczny podchodzi do prowadzenia własnej działalności. Wielu z ogromnym zapałem postanawia zarejestrować firmę, nie zdając sobie tak do końca sprawy, z czym się to wiążę. Szybko przekonują się jak ciężka jest to praca i jakie wyzwania stawia przed przedsiębiorcą każdego dnia. Część z nich wszczyna proces likwidacji, część postanawia znaleźć kogoś, kto nabędzie od nich firmę i dedycje się na
sprzedaż istniejącej spółki z o.o.

Trudno jest jednak znaleźć kogoś, kto przejmie prosperującą już działalność, a przedsiębiorcy nie wiedzą jak zareklamować swoją ofertę i gdzie szukać potencjalnych kupców. Warto więc sprzedaż istniejącej spółki z o.o. powierzyć ekspertom, którzy stworzą ofertę reklamującą naszą firmę, zajmą się poszukiwaniem klientów i przeprowadzeniem całej transakcji. Korzystanie z ich usług pozwoli nie tylko uzyskać korzystniejsze warunki, ale również przyspieszyć cały proces.

Jeżeli i Ty chcesz sprzedać swoją spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością napisz do nas, a nasi eksperci Ci pomogą. Pośrednictwo w sprzedaży spółek to jedna z usług, które oferujemy sowim klientom.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.