• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż gotowych spółek z o.o. komandytowych

Zmiany to coś, co od czasu do czasu przyda się każdemu z nas. Można zmienić swój wygląd, miejsce zamieszkania, ale można również zmienić formę prowadzenia własnej działalności. To ja może zagłębię się w tym ostatnim...

Prowadzenie firmy przez kilka lat dla niektórych osób może wydać się nudne. Dla kogoś może to być bardzo dziwne, natomiast dla kogoś to rzecz naturalna. Decyzja podjęta, ale co dalej robić? Nie ma się czego bać, tylko trzeba do wszystkiego podejść ze zdrowym rozsądkiem. Sprzedaż gotowych spółek z o.o. komandytowych? Przekształcenie spółki? Zmiana branży? Wszystko jest dla ludzi i to właśnie Ty musisz wybrać to, co będzie dla Ciebie najodpowiedniejsze. Nikt lepiej niż Ty nie wie, czego oczekujesz w swoim dalszym życiu.

Jeżeli jesteś zainteresowany którąś z powyższych opcji (rada: przedsiębiorcy najczęściej decydują się na sprzedaż gotowych spółek z o.o. komandytowych), nasz konsultant czeka na Twój telefon. Jesteśmy gotowi, aby pomóc Ci w tym działaniu poprzez udzielenie pośrednictwa i znalezienie kupca, który będzie zainteresowany zakupem Twojej spółki.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.