• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż gotowych spółek z o.o. komandytowych

Zmiany to coś, co od czasu do czasu przyda się każdemu z nas. Można zmienić swój wygląd, miejsce zamieszkania, ale można również zmienić formę prowadzenia własnej działalności. To ja może zagłębię się w tym ostatnim...

Prowadzenie firmy przez kilka lat dla niektórych osób może wydać się nudne. Dla kogoś może to być bardzo dziwne, natomiast dla kogoś to rzecz naturalna. Decyzja podjęta, ale co dalej robić? Nie ma się czego bać, tylko trzeba do wszystkiego podejść ze zdrowym rozsądkiem. Sprzedaż gotowych spółek z o.o. komandytowych? Przekształcenie spółki? Zmiana branży? Wszystko jest dla ludzi i to właśnie Ty musisz wybrać to, co będzie dla Ciebie najodpowiedniejsze. Nikt lepiej niż Ty nie wie, czego oczekujesz w swoim dalszym życiu.

Jeżeli jesteś zainteresowany którąś z powyższych opcji (rada: przedsiębiorcy najczęściej decydują się na sprzedaż gotowych spółek z o.o. komandytowych), nasz konsultant czeka na Twój telefon. Jesteśmy gotowi, aby pomóc Ci w tym działaniu poprzez udzielenie pośrednictwa i znalezienie kupca, który będzie zainteresowany zakupem Twojej spółki.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.