• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż gotowych spółek z 2012

Nasza usługa „sprzedaż gotowych spółek z 2012” to proces bardzo przyjemny ze względu na nasze doświadczenie w branży oraz wykorzystywanie nowoczesnych technik współpracy. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem czystej spółki z o.o. ze stażem to prosimy o kontakt z naszą Kancelarią.

Sprzedaż gotowych spółek z 2012 roku trwa około 1 dzień roboczy. Już w dniu przejęcia przez Państwo udziałów w spółce, spółka może rozpocząć działalność. Zakup takiej spółki to świetna decyzja, gdyż zakupione spółki będą lepiej widziane przez kontrahentów, banki i inne instytucje. Spółki w 100% są pozbawione zadłużeń co poświadczymy notarialnie. Nigdy nie prowadziły działalności, a zarazem są gotowe do rozpoczęcia prowadzenia działalności od zaraz. Spółki ze stażem są często dobrze widziane gdy staramy się o dotacje z UE, a firma musi posiadać okres istnienia na rynku. Spółki z o.o. są obecnie najchętniej wybieraną formą prowadzenie działalności w Polsce m.in. ze względu na możliwość pozyskania dużego kapitału zachowując przy tym udogodnienie prowadzenia spraw spółki nawet przez jedną osobę. Kolejną cechą jest również to, że spółki z o.o. nadają się zarówno do prowadzenia małych przedsięwzięć jak i przedsięwzięć o znacznych rozmiarach również na rynkach zagranicznych.

Zapraszamy do kontaktu z konsultantem.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.