• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż gotowych spółek z 2012

Nasza usługa „sprzedaż gotowych spółek z 2012” to proces bardzo przyjemny ze względu na nasze doświadczenie w branży oraz wykorzystywanie nowoczesnych technik współpracy. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem czystej spółki z o.o. ze stażem to prosimy o kontakt z naszą Kancelarią.

Sprzedaż gotowych spółek z 2012 roku trwa około 1 dzień roboczy. Już w dniu przejęcia przez Państwo udziałów w spółce, spółka może rozpocząć działalność. Zakup takiej spółki to świetna decyzja, gdyż zakupione spółki będą lepiej widziane przez kontrahentów, banki i inne instytucje. Spółki w 100% są pozbawione zadłużeń co poświadczymy notarialnie. Nigdy nie prowadziły działalności, a zarazem są gotowe do rozpoczęcia prowadzenia działalności od zaraz. Spółki ze stażem są często dobrze widziane gdy staramy się o dotacje z UE, a firma musi posiadać okres istnienia na rynku. Spółki z o.o. są obecnie najchętniej wybieraną formą prowadzenie działalności w Polsce m.in. ze względu na możliwość pozyskania dużego kapitału zachowując przy tym udogodnienie prowadzenia spraw spółki nawet przez jedną osobę. Kolejną cechą jest również to, że spółki z o.o. nadają się zarówno do prowadzenia małych przedsięwzięć jak i przedsięwzięć o znacznych rozmiarach również na rynkach zagranicznych.

Zapraszamy do kontaktu z konsultantem.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.