• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż gotowych spółek Warszawa

„Sprzedaż gotowych spółek Warszawa” to ogłoszenie, które w ostatnim czasie może poszczycić się bardzo dużą popularnością wśród osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Jest to zapewne spowodowane tym, iż cała procedura rejestracyjna spółki uchodzi za bardzo czasochłonną, skomplikowaną, a przede wszystkim wymagającą stałego aktualizowania wiedzy na temat zmieniających się przepisów prawa.

Gotowe spółki, które nasza firma posiada w swojej ofercie są w pełni przygotowane do rozpoczęcia działalności. Mowa tutaj o numerach takich, jak np. REGON, NIP, KRS. Dodatkowo na życzenie Klienta przedstawiamy notarialne poświadczenie tego, iż sprzedawane przez nas spółki są wolne od wszelkiego rodzaju zadłużeń. Spółki te są gotowe do podjęcia działalności z dnia na dzień, co sprawia, iż rozwiązanie to przeznaczone jest dla osób mających plan na biznes i chcących jak najszybciej rozpocząć działalność.

W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości, zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy udzielą odpowiedzi na każde z nich. Oferujemy najniższe ceny na rynku oraz najwyższą jakość świadczonych usług, Zapraszamy!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.