• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż gotowej spółki komandytowo - akcyjnej

Wśród licznych rodzajów spółek handlowych istnieją zarówno te popularne, jak spółka z o.o. oraz takie, cieszące się nieco mniejszą popularnością, których przykładem może być spółka komandytowo-akcyjna. Mniejsza popularność nie oznacza mniejszej atrakcyjności danej formy przedsiębiorstwa. Dlatego też, nasza firma biorąc pod uwagę potrzeby nawet mniej licznej grupy Klientów, oferuje sprzedaż gotowej spółki komandytowo-akcyjnej.

Powszechnie wiadomo, że założenie większości rodzajów działalności, a zwłaszcza spółek handlowych jest trudne. Stąd też duża popularność gotowych spółek, których zakup pozwala znacznie skrócić czas oraz umożliwia w dogodny sposób rozpoczęcia działalności gospodarczej. Takie rozwiązanie jest bardzo popularne, co potwierdza fakt, że wiele osób decyduje się w taki sposób zacząć swój biznes. Do tej pory najczęściej można było nabyć gotową spółkę z o.o., lecz teraz jest możliwość zakupu również innych spółek. Stąd też nowość w ofercie naszej firmy czyli sprzedaż gotowej spółki komandytowo-akcyjnej.

Zainteresowanych skorzystaniem z nowej oferty, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.