• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż gotowej spółki komandytowej

Nowość dla naszych Klientów - gotowa spółka komandytowa!

Zakładanie działalności gospodarczej będzie teraz nie tylko łatwe i szybkie, ale możliwe w takich formach, jak spółka komandytowa czy spółka akcyjna. Rejestracja spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, akcyjnych, komandytowych czy komandytowo-akcyjnych nie jest łatwa, a dodatkowo bardzo czasochłonna. Dla osób chcących rozpocząć działalność w tych formach, stanowi to utrudnienie. Jednak dzięki naszym usługom można sobie z tym poradzić. Sprzedaż gotowej spółki komandytowej czy akcyjnej będzie najlepszym rozwiązaniem. Aby z niego skorzystać wystarczy się z nami skontaktować.

Sprzedaż gotowej spółki komandytowej czy akcyjnej trwa zazwyczaj kilka dni. Jeżeli czas ten przyrównamy do tego, w jakim powstaje dana spółka od początku, można dostrzec sporą różnicę. Ta korzyść płynąca z zakupu gotowego przedsiębiorca, ma znaczenie dla możliwości szybkiego rozpoczęcia biznesu i osiągania zamierzonych korzyści, którymi są jak największe i jak najszybsze zyski. Warto zwrócić uwagę na to, że nasza nowa usługa to korzyść podwójna, wynikająca z uniwersalnych zalet zakupu gotowych przedsiębiorstw, jak i samej różnorodności naszej oferty.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.