• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówSprzedaż gotowej spółki komandytowej

Nowość dla naszych Klientów - gotowa spółka komandytowa!

Zakładanie działalności gospodarczej będzie teraz nie tylko łatwe i szybkie, ale możliwe w takich formach, jak spółka komandytowa czy spółka akcyjna. Rejestracja spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, akcyjnych, komandytowych czy komandytowo-akcyjnych nie jest łatwa, a dodatkowo bardzo czasochłonna. Dla osób chcących rozpocząć działalność w tych formach, stanowi to utrudnienie. Jednak dzięki naszym usługom można sobie z tym poradzić. Sprzedaż gotowej spółki komandytowej czy akcyjnej będzie najlepszym rozwiązaniem. Aby z niego skorzystać wystarczy się z nami skontaktować.

Sprzedaż gotowej spółki komandytowej czy akcyjnej trwa zazwyczaj kilka dni. Jeżeli czas ten przyrównamy do tego, w jakim powstaje dana spółka od początku, można dostrzec sporą różnicę. Ta korzyść płynąca z zakupu gotowego przedsiębiorca, ma znaczenie dla możliwości szybkiego rozpoczęcia biznesu i osiągania zamierzonych korzyści, którymi są jak największe i jak najszybsze zyski. Warto zwrócić uwagę na to, że nasza nowa usługa to korzyść podwójna, wynikająca z uniwersalnych zalet zakupu gotowych przedsiębiorstw, jak i samej różnorodności naszej oferty.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki