• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż firmy Warszawa

Szukasz sposobu na jak najszybsze rozpoczęcie działalności gospodarczej? Interesuje Cię bowiem perspektywa posiadania własnego przedsiębiorstwa, osiąganie wysokich dochodów, a także możliwość samodzielnego podejmowania decyzji i elastyczne godziny pracy? Trafiłeś idealnie! Mamy bowiem do zaoferowania usługę, jaką jest sprzedaż firmy Warszawa. Na czym polega nasza propozycja? Możesz zakupić od nas gotowy podmiot gospodarczy, który przeszedł cały proces zakładania i rejestracji, wyposażony jest w numery NIP i REGON, posiada czystą sytuację prawną i nie prowadził wcześniej żadnej działalności. Dzięki temu po jego zakupie, możesz rozpocząć kierowanie własnym przedsiębiorstwem już w ciągu dwóch dni, bez zbędnych formalności, bez biegania po urzędach i oczekiwania w kolejkach na załatwienie sprawy. Co mogę dodać? Że na takie rozwiązanie decyduje się coraz więcej przyszłych przedsiębiorców. Pozwala ono bowiem na wygodę, oszczędność czasu i wcale nie kosztuje wiele.

Jesteś zainteresowany opcją sprzedaż firmy Warszawa? Nie czekaj, skontaktuj się z nami, skorzystaj z proponowanego rozwiązania i bądź zadowolony!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.