• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż firmy Warszawa

Szukasz sposobu na jak najszybsze rozpoczęcie działalności gospodarczej? Interesuje Cię bowiem perspektywa posiadania własnego przedsiębiorstwa, osiąganie wysokich dochodów, a także możliwość samodzielnego podejmowania decyzji i elastyczne godziny pracy? Trafiłeś idealnie! Mamy bowiem do zaoferowania usługę, jaką jest sprzedaż firmy Warszawa. Na czym polega nasza propozycja? Możesz zakupić od nas gotowy podmiot gospodarczy, który przeszedł cały proces zakładania i rejestracji, wyposażony jest w numery NIP i REGON, posiada czystą sytuację prawną i nie prowadził wcześniej żadnej działalności. Dzięki temu po jego zakupie, możesz rozpocząć kierowanie własnym przedsiębiorstwem już w ciągu dwóch dni, bez zbędnych formalności, bez biegania po urzędach i oczekiwania w kolejkach na załatwienie sprawy. Co mogę dodać? Że na takie rozwiązanie decyduje się coraz więcej przyszłych przedsiębiorców. Pozwala ono bowiem na wygodę, oszczędność czasu i wcale nie kosztuje wiele.

Jesteś zainteresowany opcją sprzedaż firmy Warszawa? Nie czekaj, skontaktuj się z nami, skorzystaj z proponowanego rozwiązania i bądź zadowolony!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.