• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż firmy Katowice

Nasza Kancelaria działająca już od długiego czasu na rynku oferuje wszystkim osobom chcącym założyć działalność gospodarczą, usługę „sprzedaż firmy Katowice”. Na czym polega propozycja i jakiego rodzaju działalności dotyczy?

Otóż mamy do zaoferowania gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, których zakup zdecydowanie przyspieszy możliwość rozpoczęcia biznesu. W jaki sposób? Zostały one bowiem już zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym, wyposażone w niezbędne numery NIP oraz REGON. Ich siedziby znajdują się w znanych polskich miastach- Krakowie, Poznaniu oraz Katowicach.

Co najważniejsze, kupując od nas gotową spółkę z o.o., można zaoszczędzić sporo czasu, pominąć wszelkie formalności oraz rozpocząć zarządzanie przedsiębiorstwem w przeciągu dwóch dni. Coraz częściej nowi biznesmeni wybierają takie właśnie rozwiązanie, bo wiele ono ułatwia.

Jesteś zainteresowany usługą sprzedaż firmy Katowice? Nie czekaj! Skontaktuj się z naszymi ekspertami, poznaj szczegóły oferty, skorzystaj z proponowanego rozwiązania i ciesz się trafnym wyborem. Zachęcamy!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.