• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż firm 2014

Na czym polega usługa sprzedaż firm 2014? Na tym, że możesz kupić od naszej Kancelarii gotową spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, zarejestrowaną w 2014 roku, która nie posiada żadnych zadłużeń, nie była stroną jakiejkolwiek umowy, nie byłą w niej prowadzona wcześniej żadna działalność- jednym słowem posiada czystą historię. Dodatkowo wyposażyliśmy ją w niezbędne numery, jak NIP i REGON, aby móc od razu (jedynie po aktualizacji wpisów w KRS) rozpocząć biznes.

Czy takie rozwiązanie się opłaca? Myślę, że tak. Zwłaszcza zważając na fakt, że wybiera je coraz więcej osób chcących posiadać własne przedsiębiorstwo. No więc co dzięki niemu możemy zyskać? Po pierwsze oszczędność czasu, po drugie pominięcie formalności związanych z rejestracją, po trzecie brak potrzeby oczekiwania w urzędowych kolejkach.

Wybierz więc sprzedaż firm 2014, a start w działalności gospodarczej będzie dla Ciebie o wiele prostszy, a przede wszystkim szybszy. Zainteresowanych prosimy o kontakt. W razie jakichkolwiek niepewności, nasi eksperci chętnie udzielą odpowiedzi.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.