• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż firm 2014

Na czym polega usługa sprzedaż firm 2014? Na tym, że możesz kupić od naszej Kancelarii gotową spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, zarejestrowaną w 2014 roku, która nie posiada żadnych zadłużeń, nie była stroną jakiejkolwiek umowy, nie byłą w niej prowadzona wcześniej żadna działalność- jednym słowem posiada czystą historię. Dodatkowo wyposażyliśmy ją w niezbędne numery, jak NIP i REGON, aby móc od razu (jedynie po aktualizacji wpisów w KRS) rozpocząć biznes.

Czy takie rozwiązanie się opłaca? Myślę, że tak. Zwłaszcza zważając na fakt, że wybiera je coraz więcej osób chcących posiadać własne przedsiębiorstwo. No więc co dzięki niemu możemy zyskać? Po pierwsze oszczędność czasu, po drugie pominięcie formalności związanych z rejestracją, po trzecie brak potrzeby oczekiwania w urzędowych kolejkach.

Wybierz więc sprzedaż firm 2014, a start w działalności gospodarczej będzie dla Ciebie o wiele prostszy, a przede wszystkim szybszy. Zainteresowanych prosimy o kontakt. W razie jakichkolwiek niepewności, nasi eksperci chętnie udzielą odpowiedzi.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.