Gotowa firma z 2012

Ostatnio bardzo często na rynku pojawiają się ogłoszenia typu „kupię spółkę z o.o. z 2012”, „sprzedam spółkę z 2012r., „gotowa firma z 2012”. Wielu z nas zastanawia się „ po co komuś spółka z przeszłością?”. Po pierwsze wyjaśnijmy fakt, że ta spółka nie ma żadnej historii gospodarczej, nie jest obciążona długami, zadłużeniami itp. Spółka ta jest zupełnie czysta. Jej istota polega na tym, że została zarejestrowana w 2012 roku.

Gotowa firma z 2012 jest dużym ułatwieniem dla nowych przedsiębiorców, którzy dopiero zaczynają prowadzić działalność. Te spółki sprawiają, że nie są oni traktowani na rynku jako zupełnie nowi, niedoświadczeni przedsiębiorcy. Gotowa spółka sprawia, że możesz prowadzić działalność już po kilku dniach. Spółki z 2012 roku zostały zarejestrowane wcześniej, czyli ich okres trwania na rynku jest dłuższy. Zaletą tego jest fakt, że znacznie łatwiej będzie Ci pozyskać kredyt lub zwiększysz swoje szansę na otrzymanie dotacji.

Gotowa firma z 2012 jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, jeżeli chcesz zacząć szybko prowadzić działalność, ale mieć przy tym już pewne przywileje. Wspomnę tylko, że jeżeli będziesz wybierał formę spółki, to przedsiębiorcy najczęściej i najchętniej wybierają spółki z oo jako rodzaj prowadzenia działalności gospodarczej. Jeżeli podejmiesz decyzję, to zapraszam do kontaktu.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe