• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż działającej spółki

Chciałbyś zmienić coś w swoim życiu? Może zdecydujesz się na prowadzenie działalności gospodarczej? Kierowanie przedsiębiorstwem nauczy Cię odpowiedzialności. Da Ci także niezależność, elastyczność, możliwość podejmowania najważniejszych decyzji, a przede wszystkim zapewni lepszą przyszłość. A już teraz, dzięki naszej firmie możesz rozpocząć własny biznes bez dopełniania formalności związanych z rejestracją firmy, bez wypełniania wniosków i bez stania w kolejkach urzędowych. Co takiego mamy do zaoferowania? Sprzedaż działającej spółki. U nas tanio kupisz spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Tanio- co mam na myśli? Cena nie będzie dużo większa od kosztu samodzielnej rejestracji, a Ty zaoszczędzisz swój cenny czas i nerwy.

Obecnie mało kto decyduje się zakładać firmę od podstaw- zwłaszcza w formie spółki z o.o. Jest to przecież proces długotrwały, dosyć skomplikowany i kosztowny, a istnieją sposoby by go ominąć. Sprzedaż działającej spółki jest właśnie świetnym rozwiązaniem. Dlatego zachęcamy Cię do skorzystania z naszego wariantu. Wiele osób to zrobiło. Cieszymy się z ich zadowolenia, i również chcemy, abyś Ty dokonał wyboru, z którego będziesz rad. Więc skontaktuj się z nami, a na pewno nie będziesz żałować.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00