• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż czystych spółek z o.o. z 2013

Masz już dość podporządkowywania się innym, wykonywania poleceń szefa i przychodzenia do pracy w godzinach, które nie zawsze Ci odpowiadają? Decydujesz się na założenie własnego przedsiębiorstwa? Weź pod uwagę usługę sprzedaż czystych spółek z o.o. z 2013, dzięki której nie będziesz musiał samodzielnie rejestrować firmy, wypełniać wniosków, biegać po urzędach. Nasza oferta pozwoli Ci zaoszczędzić czas i umożliwi rozpoczęcie działalności gospodarczej od zaraz.

Czysta spółka to zarejestrowany podmiot gospodarczy, wyposażony w numery NIP i REGON, z uregulowaną sytuacją prawną. Nie prowadziła wcześniej jakiejkolwiek działalności, nie była stroną żadnych umów. Ma więc „czyste konto”. W dodatku jej cena nie jest dużo wyższa od kosztu samodzielnego założenia, a Ty możesz zaoszczędzić czas i nerwy.

Jeśli zdecydujesz się na rozwiązanie sprzedaż czystych spółek z o.o. z 2013, zapewnisz sobie lepszą przyszłość, będziesz mógł dążyć do realizacji własnych celów i pasji, a osiąganie sukcesów sprawi, że będziesz cieszył się życiem. Jedna usługa, a tak wiele korzyści. Skorzystaj i bądź zadowolony!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00