• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż czystych spółek z o.o. z 2012

Chcesz posiadać własny biznes? Zastanawiasz się nad założeniem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Nie czekaj zgłoś się do nas. Przygotowaliśmy dla ciebie specjalne oferty, dzięki którym będziesz mógł w bardzo krótkim czasie otrzymać własną spółkę z o.o.

Spółka z o.o., to bardzo dobry wybór. Łatwiej ją jednak kupić niż założyć, dlatego prowadzimy sprzedaż czystych spółek z o.o. z 2012 roku. Nasze spółki zostały już zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym. Posiadają własne numery REGON oraz NIP. Pomimo tego, że zostały założone w 2012 roku, do tej pory nie prowadziły jeszcze żadnej działalności gospodarczej. Z tego względu są czyste. Nie mają żadnych zadłużeń ani zobowiązań. To wszystko wpływa dodatkowo na zdolności kredytowe. Bank bez większych problemów udziela pożyczek niezadłużonym, posiadającym staż spółkom.

Sprzedaż czystych spółek z o.o. z 2012 roku trwa bardzo krótko. Nie musisz długo czekać na to, by zacząć prowadzenie własnej firmy. Rozpocząć możesz już po dwóch dniach od załatwienia wszystkich niezbędnych formalności. Dzięki temu oszczędzasz czas i szybciej zaczynasz zarabiać.

Jeśli chcesz w krótkim czasie stać się właścicielem spółki z o.o., to skontaktuj się z nami. Nasz konsultant zapozna cię z wszystkimi szczegółami naszej oferty, a my sprawimy, że start we własny biznes będzie szybki i przyjemny.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.