• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółki z o.o. 5 miesięczne

Przedsiębiorca, który pragnie szybko zacząć prowadzenie własnej firmy wcale nie musi przeprowadzać procesu rejestracji nowego podmiotu. Znacznie szybszym i wygodniejszym rozwiązaniem jest możliwość zakupu gotowej, czystej spółki.

Obecnie najczęściej zakładaną oraz kupowaną spółką jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Poprzez swoją regulację tj. ograniczoną odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółki stała się ona najlepszą formą na prowadzenie firmy dla nowych przedsiębiorców.

Warto zainteresować się ofertami typu: „ Sprzedam spółki z o.o. 5 miesięczne ”. Spółki, które posiadają już 5-miesięczny staż na rynku są bardziej wiarygodnymi w oczach kontrahentów jednostkami. Takim firmom łatwiej jest pozyskać dofinansowanie, bądź starać się o kredyt bankowy.

Przedsiębiorca kupujący spółkę z 5-miesięcznym stażem ma również pewność, iż jego firma została poprawnie założona oraz zgromadziła wszystkie niezbędne dokumenty. Nie należy obawiać się o sprawy finansowe firmy, a w szczególności o jej zadłużenie – sprzedawane spółki nie mają historii gospodarczej, są czyste i posiadają notarialne poświadczenie o braku zadłużenia.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00