• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółki z historią

Nie jest łatwo prowadzić własną firmę. Należy na bieżąco śledzić rynek, zmiany w przepisach oraz poczynania konkurencji. Najważniejszym jest poszukiwanie nowych inwestycji, zleceń oraz podejmowanie trafnych decyzji, od których przecież zależy czy przedsiębiorstwo się utrzyma, czy będzie prężnie działać i nieustannie się rozwijać. W rękach businessmana spoczywa ogromna odpowiedzialność, to on czuwa nad działaniem poszczególnych sektorów, nadzoruje postępy oraz efekty pracy. Bywa że niejednego przerasta ta sytuacja i rozpoczyna poszukiwanie sposobu na wyjście z niej.

Rozwiązania są dwa, pierwsze nieustannie podpowiada nam przeglądarka internetowa wyświetlając reklamy „sprzedam spółki z historią”, drugą opcją jest likwidacja. Jeśli chcemy skorzystać z drugiej możliwości musimy liczyć się z tym, ze jest to długotrwały proces, który wymaga odwiedzenia kilku urzędów oraz dostarczenia do nich dokumentacji i przeróżnych formularzy. Jest to kłopotliwe dlatego sprzedaż może okazać się lepszym pomysłem, który nie dosyć że będzie szybszy, to jeszcze pozwoli ograniczyć tak zwaną papierkową robotę do minimum. Być może ktoś podejmie decyzję o kontynuowaniu wcześniejszych zamierzeń i sprawi, że firma poprawi swoją kondycję, odniesie sukces i nie pójdzie na marne to nad czym poprzedni właściciele pracowali.

Istnieje wiele firm, które pośredniczy w podobnych procesach, jedną z nich jesteśmy my.
Nasi pracownicy, każdego dnia szukają klientów dla tych, którzy dzwonią z ofertą „sprzedam spółki z historią.” Zajmujemy się poszukiwaniem nabywców, przygotowaniem dokumentacji oraz przeprowadzaniem całej transakcji.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.