• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie

Wiele osób zastanawia się nad tym, czym spółki zarejestrowane w Warszawie przewyższają pozostałe podmioty gospodarcze.
Mimo iż spółki te są wyposażone w dokładnie takie same elementy, co inne tego typu jednostki, a więc numery NIP, KRS, REGON, kapitał zakładowy oraz umowę i komplet niezbędnych dokumentów posiadają też o wiele większe szanse na poprowadzenie pod sobą zyskownej działalności. Wszystko dzięki prestiżowej siedzibie. Rejestracja spółki w stolicy znacznie podnosi wiarygodność danego podmiotu, gdyż to właśnie Warszawa zostanie podana jako siedziba danej jednostki, a więc także to ona zostanie udostępniona do powszechnego wglądu.
Prestiż wynikły z takiego zbiegu znacznie podnosi wiarygodność spółki, dzięki czemu będzie ona o wiele chętniej wybierana przez potencjalnych klientów, partnerów biznesowych, czy nawet inwestorów.

Jeśli interesują się Państwo ogłoszeniami pokroju “Sprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie” to nasza oferta skierowana jest właśnie do Państwa. Oferujemy całkowicie czyste spółki z o.o. zarejestrowane w stolicy Polski. Nabycie naszych podmiotów zapewnia szybki i efektywny start na rynku!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.