• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę z koncesją na obrót paliwami

W polskim prawie istnieje kilka form przedsiębiorstw, do prowadzenia których potrzebne są specjalne licencje lub koncesje. Przykładem takich działalności gospodarczych są te, które wymagają koncesji na obrót paliwami ciekłymi, transport lub spedycję. W Internecie można znaleźć wiele ogłoszeń typu "sprzedam spółkę z koncesją na obrót paliwami". Osoby, które są zainteresowane takim typem firmy, bardzo chętnie dokonują jej zakupu. Oszczędzają czas, który przeznaczyliby na składanie całej dokumentacji w Urzędzie Regulacji Energetyki, gdyż cała biurokracja jest bardzo czasochłonna.

Czym jest koncesja? Jest to dokument, który upoważnia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej. Wymagane są w sytuacji, gdy prowadzony zakres działalności ma duży wpływ na bezpieczeństwo obywateli.

Jeżeli jesteś osobą zainteresowaną ogłoszeniem "sprzedam spółkę z koncesją na obrót paliwami", zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przedstawią pełną ofertę naszej firmy oraz odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.