• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam nowo założoną spółkę

Administracja jest w dzisiejszych czasach w Polsce bardzo rozbudowana i aby założyć spółkę potrzeba poświęcić wiele czasu, odwiedzić nie jeden urząd no i przede wszystkim wypełnić sporo wniosków. I znowu formalności, które jednak da się ominąć. Jak? Nasza firma stworzyła, z myślą o przyszłych przedsiębiorcach, ofertę sprzedam nowo założoną spółkę. Dzięki nam ominiesz proces rejestracyjny, a w zamian za to otrzymasz gotowy podmiot gospodarczy. Gotowy czyli jaki? Taki, w którym działalność możesz zacząć prowadzić od zaraz, gdyż przeszedł już wszystkie etapy zakładania i posiada konieczne numery NIP oraz REGON.

Sprzedam nowo założoną spółkę to propozycja nie do przegapienia. Oferujemy Ci zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, czyli najczęściej wybieranej formy działalności. Skorzystaj z naszej oferty, zaoszczędź swój czas, zacznij realizować wyznaczone cele, osiągaj sukcesy, zapewnij sobie lepszą przyszłość. Jedna oferta, a umożliwia tak wiele. Nie czekaj, skontaktuj się z nami i skorzystaj z proponowanego wariantu. W razie jakichkolwiek pytań, czekamy na Twój telefon.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.