• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam nową spółkę z adresem

Jeżeli zdarzyło Ci się przeglądać serwisy, na których zamieszone są oferty dotyczące obrotu przedsiębiorstwami, jestem przekonana, że natrafiłeś już niejednokrotnie na ogłoszenie zatytułowane „sprzedam nową spółkę z adresem”.

Są to podmioty, które zostały zarejestrowane i nie podjęto w związku z nimi żadnych działań, nie prowadziły aktywnej działalności gospodarczej. Mają one natomiast podpisaną umowę dotyczącą współpracy z wirtualnym biurem. Po dokonaniu ich zakupu przedsiębiorca nie musi tracić czasu na poszukiwanie biura, może dostosować sobie pakiet usług do sowich indywidualnych potrzeb oraz profilu działalności, który zamierza poprowadzić. Jeżeli jednak zechce zerwać umowę, nie będzie z tym najmniejszego problemu. Jest to opcja, która ma przedsiębiorcy zapewnić ułatwienia, a nie przysparzać kłopotów czy utrudnień.

"Sprzedam nową spółkę z adresem”- ogłoszenie dotyczące podmiotu idealnego dla wszystkich tych, którzy szybko chcą podjąć działania na rynku i nie tracić czasu na formalności.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.