• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Kiedy długo prowadzisz działalność i po jakimś czasie nasunie Ci się myśl: „sprzedam gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością”, to wiedz, że na naszą firmę możesz liczyć. W czym możemy Ci pomóc? Otóż pamiętaj, że prócz przedsiębiorców, którzy chcą sprzedać swoją firmę, są także te, które takową chcą kupić. My zajmiemy się znalezieniem dla Ciebie takiej osoby, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że w biznesie liczy się czas.

Jeżeli po sprzedaniu swojej dotychczasowej spółki będziesz chciał rozpocząć coś nowego, to w naszej ofercie będziesz mógł znaleźć to, co Cię zainteresuje. Chcesz założyć spółkę od podstaw? Może jednak zamierzasz kupić już gotową i dobrze prosperującą firmę? Interesują Cię spółki z historią? Wszystko to jesteśmy w stanie dla Ciebie zorganizować.

Zatem nie obawiaj się – plan „sprzedam gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością” zobowiązuje Cię jedynie do dokonania zmian w KRS, a po tym już będziesz miał z głowy. Wystarczy, że nawiążesz z nami współpracę, a zostaniesz objęty naszą pomocą w każdej chwili i sytuacji, w której się znajdziesz.

Już teraz, w razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z naszym konsultantem, który odpowie na każde dręczące Cię pytanie i rozwieje każdą wątpliwość.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.