• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam firmę Poznań

Dzisiaj coraz mniej osób chcących prowadzić działalność gospodarczą decyduje się samodzielnie zakładać przedsiębiorstwo. Jest to bowiem proces czasochłonny no i nie obejdzie się bez wielu formalności i wniosków. Tak więc wszystkich przyszłych przedsiębiorców zachęcamy do wzięcia pod uwagę proponowanej przez naszą firmę usługi "sprzedam firmę Poznań". Oferujemy do sprzedania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, gdyż są one najczęściej wybierane przez biznesmenów, zmniejszają ryzyko podejmowanej działalności i posiadają inne ważne zalety.

Rozwiązanie "sprzedam firmę Poznań" powstało z myślą o osobach, które chcą zaoszczędzić swój czas i zająć się kierowaniem przedsiębiorstwa, a nie bieganiem po urzędach w celu rejestracji jednostki gospodarczej. Co mam na myśli pisząc o oszczędności czasu? To, że dzięki naszemu wariantowi można rozpocząć działalność już po dwóch dniach od daty transakcji, a czasem nawet w tym samym dniu. Podczas, gdy samodzielne zakładanie spółki może trwać nawet miesiąc, Twój podmiot funkcjonuje już na rynku. Jest to więc bardzo opłacalna opcja.

Jeśli natomiast chcesz, aby Twoja firma funkcjonowała w innej formie niż spółka z o.o., to wspomnę, że zajmujemy się jeszcze rejestracją spółek komandytowych. Zawsze da się znaleźć rozwiązanie.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.