Cennik gotowych spółek z o.o.

Wpisując w wyszukiwarce frazę „cennik gotowych spółek z o.o.”, możemy znaleźć wiele ofert firm, które proponują nam zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Może nas zastanawiać fakt, czy jest to dobre rozwiązanie? I czy ono w ogóle się opłaca? Oczywiście, że tak. Nie bez powodu korzysta z niego wiele osób chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą.

Więc jakie zalety ma kupno gotowej spółki z o.o.? Po pierwsze można zaoszczędzić czas i nerwy. Nie trzeba bowiem zajmować się wypełnianiem wniosków i bieganiem po urzędach. Następnie można wcześniej zacząć prowadzenie biznesu. Podczas gdy samodzielna rejestracja trwa około miesiąca, Twoja spółka może funkcjonować już po dwóch dniach od daty transakcji. Kolejny plus jest taki, że otrzymujesz czysty podmiot gospodarczy, tzn. jest on wyposażony w numery NIP i REGON, przeszedł wszystkie etapy zakładania, ma uregulowaną sytuację prawną i nie była w nim prowadzona żadna działalność. No i na koniec – kierujesz przedsiębiorstwem w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, czyli najpopularniejszym rodzaju spółki, dzięki której Twój majątek jest bezpieczny, a wiarygodność firmy jest większa.

Wpisz więc w wyszukiwarce „cennik gotowych spółek z o.o.” i porównaj oferty. Być może skorzystasz z naszych usług, do czego gorąco zachęcamy. Dążymy do zadowolenia klientów. Z nami tanio, bezpiecznie, szybko i wygodnie! Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe