• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam firmę Kraków

Chcesz założyć firmę w Krakowie? Bardzo dobry pomysł. Mieszka tam przecież wiele osób, przyjeżdża sporo turystów i prosperuje dużo przedsiębiorstw. Tak więc łatwo będzie Ci pozyskać klientów. W dodatku możesz rozpocząć prowadzenie biznesu już w ciągu dwóch dni- dzięki ofercie "sprzedam firmę Kraków".

U nas masz możliwość zakupu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością - nie bez powodu najbardziej popularną formą działalności gospodarczej. Posiada ona bowiem wiele zalet. Głównie, jak sama nazwa wskazuje, wykluczenie majątku wspólnika z odpowiedzialności za zobowiązania. Inne korzyści to posiadanie osobowości prawnej, łatwy sposób zdobycia kapitału - poprzez włączenie nowego udziałowca, możliwość założenia przez jedną osobę. Nie należy też zapominać, że spółka zwiększa wiarygodność, dzięki czemu banki chętniej udzielają kredytu.

Sprzedam firmę Kraków to opcja, która powstała z myślą o wszystkich osobach decydujących się na podjęcie działalności gospodarczej, aby ułatwić im start. Bowiem założenie spółki wiąże się z niejedną formalnością, nie wspominając już o urzędach, które musimy odwiedzić. Czas oczekiwania na rejestrację spółki wynosi około miesiąca, a Ty korzystając z naszej usługi cieszysz się własną firmą już po dwóch dniach od zakupu. Zachęcamy do skorzystania!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.