• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam firmę Kraków

Chcesz założyć firmę w Krakowie? Bardzo dobry pomysł. Mieszka tam przecież wiele osób, przyjeżdża sporo turystów i prosperuje dużo przedsiębiorstw. Tak więc łatwo będzie Ci pozyskać klientów. W dodatku możesz rozpocząć prowadzenie biznesu już w ciągu dwóch dni- dzięki ofercie "sprzedam firmę Kraków".

U nas masz możliwość zakupu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością - nie bez powodu najbardziej popularną formą działalności gospodarczej. Posiada ona bowiem wiele zalet. Głównie, jak sama nazwa wskazuje, wykluczenie majątku wspólnika z odpowiedzialności za zobowiązania. Inne korzyści to posiadanie osobowości prawnej, łatwy sposób zdobycia kapitału - poprzez włączenie nowego udziałowca, możliwość założenia przez jedną osobę. Nie należy też zapominać, że spółka zwiększa wiarygodność, dzięki czemu banki chętniej udzielają kredytu.

Sprzedam firmę Kraków to opcja, która powstała z myślą o wszystkich osobach decydujących się na podjęcie działalności gospodarczej, aby ułatwić im start. Bowiem założenie spółki wiąże się z niejedną formalnością, nie wspominając już o urzędach, które musimy odwiedzić. Czas oczekiwania na rejestrację spółki wynosi około miesiąca, a Ty korzystając z naszej usługi cieszysz się własną firmą już po dwóch dniach od zakupu. Zachęcamy do skorzystania!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.