• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam firmę Katowice

Zastanawiasz się, co zrobić, aby jak najszybciej rozpocząć działalność gospodarczą? Odpowiedź jest prosta! Skorzystaj z naszej usługi- "sprzedam firmę Katowice". Dzięki temu alternatywnemu rozwiązaniu będziesz mógł zająć się prowadzeniem biznesu już w ciągu dwóch dni od daty zakupu. U nasz możesz kupić spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, czyli najczęściej wybieraną formę prowadzenia działalności, która ma wiele zalet. Między innymi majątek wspólników jest bezpieczny, spółka posiada osobowość prawną, dzięki czemu wiarygodność firmy jest większa i banki chętniej udzielają kredytów, łatwo można pozyskać kapitał. W dodatku dzięki wariantowi "sprzedam firmę Katowice" możesz realizować swój pomysł na biznes od zaraz.

Jesteś zainteresowany proponowanym przez nas rozwiązaniem? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami jak najszybciej. Zajmij się kierowaniem przedsiębiorstwa bez wypełniania wniosków i oczekiwania w kolejkach urzędowych.

Jeśli natomiast chciałbyś zacząć swoją działalność w innej formie niż spółka z o.o., mogę dodać, że zajmujemy się jeszcze rejestracją spółek komandytowych. Tak więc zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zrobiło to już wiele osób i są zadowolone ze swoich wyborów, więc i Ty możesz być. Zachęcamy!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.