• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam działającą spółkę

Myślisz o podjęciu własnej działalności gospodarczej? Świetny pomysł. Dzięki niemu zyskasz niezależność, elastyczność, będziesz podejmował najważniejsze decyzje i ustalał sobie godziny pracy, które Ci odpowiadają. Przeraża Cię jednak długotrwały proces zakładania i rejestracji spółki oraz wszystkie formalności z nim związane? To żaden problem. Istnieje bowiem alternatywne rozwiązanie proponowane przez naszą firmę- sprzedam działającą spółkę z o.o.

Dzisiaj rzadko kto decyduje się na samodzielne zakładanie przedsiębiorstwa. Osoby te nie mają bowiem na to czasu lub po prostu chcą pominąć wszelkie sprawy związane z wypełnianiem dokumentów oraz czekaniem w kolejkach urzędowych.

Wybierając opcję sprzedam działającą spółkę z o.o. zaoszczędzisz swój czas i niepotrzebne nerwy. Zaczniesz także prowadzić swój własny biznes już w ciągu dwóch dni. Czasem wystarczy prosty wariant, aby osiągnąć sukces. Nasza propozycja powstała ze względu na to, że wiemy jak trudne są pierwsze kroki. Dlatego z nami Twój start w działalności gospodarczej z pewnością będzie łatwiejszy. Zachęcamy więc do skorzystania.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00