• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSporządzanie deklaracji podatkowej pit 2016

Obowiązkiem każdego przedsiębiorstwa oraz osoby fizycznej, które otrzymały w danym roku jakiekolwiek dochody, jest sporządzenie deklaracji rozliczeniowej z tytułu podatku PIT lub CIT. Czas na sporządzanie deklaracji podatkowej pit 2016 trwa do końca kwietnia. W tym czasie przedsiębiorstwa mają wiele obowiązków z zakresu podatków. Muszą one między innymi sporządzić deklarację rozliczeniową z tytułu podatku dochodowego oraz wydać swoim pracownikom sporządzone formularze PIT, z tytułu zapłaconego podatku od ich wynagrodzeń. W przypadku przedsiębiorstw (zwłaszcza dużych) sporządzanie deklaracji podatkowych to wyjątkowo ciężki obowiązek.

Zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne mogą znaleźć pomoc w zakresie rozliczania podatku dochodowego. Pomocą tą są usługi naszej firmy, świadczone przez doświadczonych ekspertów podatkowych. Zajmą się oni wszelkimi kwestiami związanymi z doborem formularzy oraz sporządzeniem deklaracji, a także ustaleniem podatku dochodowego. Zapraszamy do kontaktu.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.