• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółki założone pod dotacje

Dotacje unijne to ogromna szansa dla przedsiębiorców poszukujących środków umożliwiających im rozwój prowadzonej przez siebie działalności. Pozyskanie dotacji nie jest jednak proste. W pierwszej kolejności przedsiębiorca musi wziąć udział w konkursie, w tym celu powinien jednak spełnić wszelkie wymagania narzucone przez komisję unijną.

Przedsiębiorcy, którzy dopiero decydują się na otworzenie działalności mogą kupić gotową spółkę. Spółki założone pod dotacje to podmioty gospodarcze, które zostały zarejestrowane tak aby spełniać wszelkie wymagania narzucone odgórnie. Zgłoszenie takiej spółki do konkursu znacznie zwiększa szanse przedsiębiorcy na pozyskanie upragnionych funduszy.

Nasza firma oferuje sprzedaż spółek przygotowanych do udziału w poszczególnych konkursach. Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz udzielą szczegółowych informacji odnośnie naszej oferty.

Nie marnuj zatem czasu na dopełnianie formalności i kup naszą spółkę już dziś!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.