• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółki z o.o. z vat na sprzedaż Warszawa

Od jakiegoś czasu warszawscy przedsiębiorcy napotykają się z problemem, jakim jest notoryczne odrzucanie wniosków o zgłoszenie spółki do rejestru płatników VAT. Od czasu kiedy rząd podjął działania mające na celu uszczelnienie systemu podatkowego wiele wniosków o nadanie numeru VAT nie zostało pozytywnie rozpatrzonych.

Rozwiązaniem, które pozwala uniknąć takiej sytuacji jest zakup spółki z o.o. z VAT na sprzedaż Warszawa. Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, o których mowa to podmioty, rejestrowane oraz zgłaszane do VAT przez wyspecjalizowaną firmę. Ich zakup pozwala nie tylko ominąć obowiązek zgłaszania spółki do rejestru VAT ale również całą procedurę związaną z rejestracją podmiotu gospodarczego w KRS.

Zakup spółki z o.o. z VAT na sprzedaż Warszawa stanowi idealną opcję dla tych, którzy planują szybkie podjęcie działalności gospodarczej, ale obawiają się, że nie poradzą sobie ze wszystkimi formalnościami, szczególnie z tymi, które są związane z uzyskiwaniem wpisu do rejestru płatników VAT.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00