Czyste spółki z siedzibą w Warszawie

Jeżeli są Państwo zainteresowani założeniem spółki przy pominięciu długiej i problematycznej rejestracji danego podmiotu zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Pragniemy zaoferować czyste spółki z siedzibą w Warszawie na sprzedaż. Zapewniamy nowe spółki w pełni przygotowane aby poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Oznacza to że dysponują numerami NIP, KRS i REGON, kapitałem zakładowym, kompletem dokumentów i deklaracji podatkowych oraz umową, której podpisanie będzie stanowiło jedyny obowiązek przyszłego właściciela.
Rejestrując nasze spółki w Warszawie znacznie zwiększyliśmy wiarygodność danych jednostek. Dzięki temu będą one miały o wiele większe szanse na zdobycie partnerów biznesowych, co jest niezwykle istotne zwłaszcza na początku działalności.
Gwarantujemy podmioty z czystą historią fiskalną i gospodarczą dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować nie tylko szybki, ale również pewny i bezpieczny start.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zachęcamy do kontaktu, chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania oraz przedstawimy szczegółowe informacji odnośnie naszej oferty.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe