• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółki z o.o. z otwartym kontem bankowym

Czy mieli Państwo możliwość zapoznania się z rozwiązaniem, którym są spółki z o.o. z otwartym kontem bankowym? Rozwiązanie to jest stosunkowo nowe, gdyż od niedawno wzrosło nimi zainteresowanie, co może być spowodowane tym, że formalności w Polsce wbrew obietnicom, wcale nie zostały ograniczone.

Natomiast osoby, którym zależy na czasie, bądź które chciałyby do całkowitego minimum ograniczyć formalności z pewnością powinny zainteresować się owym rozwiązaniem. Jest to z pewnością nie tylko oszczędność czasu, ale przede wszystkim nerwów, które zostają nadszarpnięte w sytuacji załatwiania wszelkich kwestii urzędowych.

Oczywiście jeśli mają Państwo pytania odnośnie spółki z o.o. z otwartym kontem bankowym, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy z chęcią udzielą Państwu na nie odpowiedzi, jak również przedstawią naszą ofertę dotyczącą właśnie tej usługi.

Swoją pracę wykonujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie, więc dajemy Państwu gwarancję bezpieczeństwa oraz zadowolenia. Zaufało nam już bardzo szerokie grono Klientów, którzy stanowią dla nas najlepszą możliwą wizytówkę.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.