• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółki z o.o. z kontem w banku

Prowadząc spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością koniecznie należy zadbać o zapewnienie jej indywidualnego rachunku w banku. Rozdzielenie prywatnych środków od majątku firmy jest niezwykle istotne zwłaszcza ze względu na ewentualne kontrole skarbowe, dlatego o utworzenie firmowego konta bankowego warto zadbać już na początku prowadzenia firmy.

Najlepszym rozwiązaniem na pominięcie formalności z tym związanych jest zakup gotowej spółki z o.o. z kontem w banku. Jest to gotowy podmiot gospodarczy, który został już zarejestrowany w niezbędnych instytucjach w związku z czym dysponuje numerami NIP, KRS i REGON, kapitałem zakładowym oraz umową sporządzoną w formie aktu notarialnego. Prócz obligatoryjnych elementów posiada także własny rachunek w banku.

Spółki z o.o. z kontem w banku na sprzedaż to oferta naszej firmy. Oferujemy zupełnie nowe, czyste spółki gwarantujące szybki i bezpieczny start. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, serdecznie zapraszamy do kontaktu, podczas którego przedstawimy wszelkie szczegóły.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.