• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółki z o.o. z dwuletnim stażem na sprzedaż

Czym jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? To forma prawna przedsiębiorstwa utworzonego przez jedną lub więcej osób, zwanych wspólnikami, które odpowiadają za zobowiązania przedsiębiorstwa w ograniczonym zakresie. Jest ona zobowiązana do prowadzenia ksiąg rachunkowych, czyli pełnej księgowości.

Ten rodzaj spółki jest najczęściej wybieraną formą prawną przez przedsiębiorców. Ostatnio bardzo popularne stały się spółki stażowe, które wzbudzają korzystniejszy wizerunek firmy w oczach Klientów oraz instytucji finansowych. Staż spółki sprawia, że przedsiębiorca ma większe szanse na pozyskanie dofinansowanie lub kredytu.

My oferujemy Państwu spółki z o.o. z dwuletnim stażem na sprzedaż. Dlaczego warto kupić nasze spółki? Oferowane przez nas podmioty nie prowadziły nigdy działalności gospodarczej, nie zatrudniały pracowników ani nie zawierały umów. Przedsiębiorca ma pewność, że jego spółka posiada czystą historię, więc może bezpiecznie rozpocząć prowadzenie biznesu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty gotowych spółek.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.