• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówSpółki z o.o. w Warszawie

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to podmioty idealne do poprowadzenia pod sobą dużego przedsiębiorstwa. Jest idealna forma zwłaszcza dla początkującego przedsiębiorcy z kilku powodów.

Po pierwsze, do jej założenia upoważnieni są niemal wszyscy, za wyjątkiem innej jednoosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółka ta wymaga też niewielkiego kapitału zakładowego w wysokości zaledwie 5 tysięcy złotych. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością charakteryzuje się przede wszystkim tym, jak sama jej nazwa wskazuje, że posiada ograniczoną odpowiedzialnością. Oznacza to, że wspólnicy nie muszą obawiać się o własny majątek w przypadku, gdy spółka zacznie generować straty bądź wpadnie w poważne kłopoty finansowe.

Spółki z o.o. w Warszawie zarejestrowane są w centrum stolicy Polski, co wpływa na prestiż danej działalności. Warszawa to przede wszystkim ogromny rynek, na którym nietrudno o zdobycie szerokiego grona odbiorców, wykwalifikowanej grupy specjalistów, a także poważnych partnerów biznesowych.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki