• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółki z o.o. dwuletnie na sprzedaż

Samodzielne zarejestrowanie spółki jest czasochłonne, wymaga uzupełnienia i złożenia wielu formularzy dokumentów. Jeśli interesuje Państwa rozpoczęcie prowadzenia własnej działalności możliwie jak najszybciej, omijając przytłaczający aspekt formalny związany z podjęciem tego procesu - mamy propozycję idealną dla Państwa.

Przedmiotem naszej oferty są spółki z o.o. dwuletnie na sprzedaż. Nabycie podmiotu gospodarczego gotowego do funkcjonowania na rynku to dobre rozwiązanie dla każdego, między innymi ze względu na niskie koszty podjęcia działalności, a także realizację wszelkich formalności w krótkim czasie.

Jeśli zastanawiają się Państwo, jak nabyć spółki z o.o. dwuletnie na sprzedaż, i czy nie jest to skomplikowany proces, odpowiadamy - nie, nie jest.
Gdy zdecydują się Państwo na zakup w naszej Kancelarii, pomożemy w zrealizowaniu transakcji. W pierwszym kroku dopełnimy czynności polegające na przekazaniu udziałów spółki. Notariusz jest obecny przy transakcji, bowiem muszą Państwo posiadać jego potwierdzenie, aby stać się właścicielami spółki ze stażem. Następnie aktualizujemy dane spółki w KRS.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00