• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółka z o.o. z kontem bankowym

Osoby decydujące się na założenie firmy w większości przypadków postanawiają utworzyć w tym celu spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Podmiot ten jest dla nich bardzo atrakcyjny z kilku powodów. Po pierwsze, do jego założenia uprawnieni są wszyscy niezależnie od kraju swojego pochodzenia. Duża swoboda występuje także jeżeli chodzi o cel poprowadzenia pod nim działalności. Ponadto spółka z o.o. wymaga niewielkiego kapitału zakładowego, a w razie jakichkolwiek długów, prywatny majątek wspólników pozostanie bezpieczny.

Spółka z o.o. wiąże się jednak z problematycznym procesem rejestracyjnym. Aby go pominąć większość przedsiębiorców postanawia kupić gotowy podmiot gospodarczy, czyli jednostkę wpisaną do należytych instytucji i w pełni przygotowaną do prowadzenia pod sobą firmy.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem gotowej spółki, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Spółka z o.o. z kontem bankowym na sprzedaż to oferta naszej firmy. Wyposażając nasze spółki w konto w banku nie tylko ograniczymy Państwa obowiązki formalne, ale także zapewnimy łatwość w zarządzaniu firmowymi finansami.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00