• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółka z o.o. na sprzedaż z siedzibą w Warszawie

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nieprzerwanie od wielu lat jest najczęściej wybieraną formą prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Na popularność tego podmiotu wpływa przede wszystkim niewielki kapitał zakładowy, który muszą wprowadzić wspólnicy przed jej rejestracją. Ponadto ogromnym atutem tego podmiotu jest ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Oznacza to że w przypadku zadłużenia spółki prywatny majątek wspólników pozostanie bezpieczny. Spółka z o.o. może być również założona przez niemal każdego za wyjątkiem innej jednoosobowej spółki z o.o. w każdym celu prawnie dopuszczalnym.

Spółka z o.o. ma jednak jedną zasadniczą wadę. Jest nią długa i problematyczna rejestracja. W skrajnych przypadkach zajmuje ona nawet kilka miesięcy. Wychodząc naprzeciw potrzebom przyszłych przedsiębiorców nasza firmy pragnie zaoferować sprzedaż gotowych spółek zarejestrowanych w stolicy.

Spółka z o.o. na sprzedaż z siedzibą w Warszawie to podmiot w pełni przygotowany by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność na rynku. Ulokowanie siedziby w prestiżowej lokalizacji z kolei znacznie podnosi wiarygodność danej jednostki sprawiając, że będzie miała o wiele większe szanse na pozyskanie klientów kontrahentów, ale również wsparcia finansowego w formie kredytu bądź dotacji.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.