• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółka z o.o. i spółka komandytowa

Spółka z o.o. i spółka komandytowa, to spółki, które posiadają zarówno zalety jak i wady. Zarówno jeden jak i drugi rodzaj spółki warto zakładać, ale jeśli je połączymy, to stanie się to dla nas jeszcze bardziej korzystne.

Spółka z o.o. i spółka komandytowa mogą razem tworzyć spółkę z o.o. komandytową. Jest to spółka komandytowa, w której jednym ze wspólników jest spółka z o.o.. W ten sposób możemy połączyć zalety jednej i drugiej spółki. Ze spółki z o.o. czerpiemy ograniczoną odpowiedzialność wspólników. Dzięki temu majątki wspólników są zabezpieczone, a oni nie muszą się martwić, że stracą to, na co pracowali całe życie. Natomiast ze spółki komandytowej możemy zyskać przede wszystkim brak podwójnego opodatkowania. Z tego powodu koszty prowadzenia firmy znacznie się zmniejszają.

Założenie spółki z o.o. komandytowej wymaga rejestracji spółki z o.o. i spółki komandytowej. Spada na nas dwa razy więcej formalności, niż przy zakładaniu jednej spółki. Często dla przedsiębiorcy jest to za dużo. Dlatego jedną z ofert naszej firmy jest rejestracja spółki z o.o. komandytowej. Cały proces rejestracji trwa bardzo krótko. Sporządzamy wszystkie niezbędne dokumenty i składamy je w odpowiednich urzędach. Dzięki nam wszystko, co związane z rejestracją spółek staje się naprawdę proste. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, chcesz poznać jej szczegóły i szybko zarejestrować spółkę, to skontaktuj się z nami. Pomożemy we wszystkim i ułatwimy ci pracę, dzięki czemu będziesz mógł szybko i bezproblemowo rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00