• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółka z o.o. bez aktu notarialnego

Założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jeszcze do niedawna było ogromnie problematyczne i czasochłonne. Odwiedzenie poszczególnych urzędów oraz złożenie odpowiednich wniosków sprawiało, że formalności związane z zakładaniem spółki zająć mogły nawet miesiąc. Dodatkowo wymagana była wizyta u notariusza, co wiązało się z taksą notarialną.

Od kilku lat niedogodności te można zminimalizować dzięki rejestracji online. Na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości dostępna jest platforma rejestracyjna w ramach której można zarejestrować swoją działalność. Wystarczy jedynie uzupełnić odpowiedni formularz swoimi danymi, program kolejno samodzielnie generuje niezbędne wnioski i wysyła je do odpowiednich urzędów. Umowa spółki podczas tego typu ewidencji generowana jest na podstawie ściśle określonego wzorca. Spółka z o.o. bez aktu notarialnego niczym nie różni się od spółki zarejestrowanej w sposób tradycyjnym. Dysponuje osobowością prawną oraz działa przez zarząd.

Nasza firma oferuje pomoc w rejestracji spółek z o.o. W razie jakichkolwiek niejasności w tym zakresie zachęcamy do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00