• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółka z ograniczoną odpowiedzialnością komandytowa

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością komandytowa traktowana jest jak nowość w świecie gospodarki. Jest to stosunkowo niedawno powstała forma działalności gospodarczej. Wielu z tych, którzy nie są bezpośrednio zainteresowani prowadzeniem firmy nie mają pojęcia, że istnieje coś takiego.

Nowi przedsiębiorcy, którzy stoją u progu rozpoczęcia własnego interesu nie zawsze posiadają dokładne informacji i zazwyczaj nie zdają sobie sprawy jakie korzyści płyną z takiej spółki.

Głównym argumentem przemawiającym za nią jest fakt, iż łączy ona ze sobą największe zalety obu form, które wchodzą w jej skład. Dzięki niej udało się wyeliminować najgorszy aspekt sp. z o.o. jakim jest podwójne opodatkowanie. Nie trzeba już odprowadzać podatków zarówno od wypracowanego dochodu jak i od zysku, który zostaje wypłacony wspólnikom w postaci dywidend, teraz robi się to tylko jeden raz co prowadzi do znacznych oszczędności. W przypadku takiej działalność warto podkreślić, że zapewnia ona zminimalizowanie ryzyka odpowiadania za zobowiązania wobec wierzycieli, więc majątki udziałowców są zabezpieczone.

Jestem przekonana, że nie trzeba wymieniać innych cech, którymi charakteryzuje się spółka z ograniczoną odpowiedzialnością komandytowa, aby zachęcić Państwa do poszerzenia swojej wiedzy na jej temat i być może w przyszłości do rejestracji.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.