• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółka z ograniczoną odpowiedzialnością 2018

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to podmiot tworzony w celu poprowadzenia pod sobą działalności gospodarczej. Utworzyć może go jedna bądź więcej osób w każdym prawnie dopuszczalnym celu. Do utworzenia danej jednostki uprawnieni są także cudzoziemcy niezależnie od kraju swojego pochodzenia.

Podmiot ten wiąże się z szeregiem niezwykle istotnych zalet. Jest to przede wszystkim ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę, dzięki czemu nie muszą oni obawiać się o prywatny majątek w przypadku zadłużenia spółki. Spółka z o.o. posiada osobowość prawną, co znaczy, że może we własnym imieniu związywać i rozwiązywać umowy, a także pozywać i być pozywaną.

Niestety osoby decydujące się na założenie spółki z o.o. muszą liczyć się z długim i problematycznym procesem rejestracyjnym. Aby w jak największym stopniu ograniczyć niedogodności związane z zakładaniem spółki z o.o. warto zdecydować się na zakup gotowej jednostki, czyli takiej która przeszła już pełną rejestrację.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 2018 to oferta naszej firmy. Oferujemy nowe, czyste spółki zarejestrowane w roku 2018 gwarantujące szybki i bezpieczny start.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.